Tilburg R-Newt Jongerenwerk Team

geen afbeelding
Floor van Berkel

manager
floorvanberkel@contourdetwern.nl

geen afbeelding
Jolanda van Iersel

managementassistent
secretariaat@r-newt.nl

geen afbeelding
Fenna Swagemakers-Loos

management assistent R-Newt Tilburg
fennaswagemakers@contourdetwern.nl

geen afbeelding
Youssef Aabich

jongerenwerker
youssef@r-newt.nl

geen afbeelding
Dillen Aafjes

assistent jongerenwerker
dillen@r-newt.nl

geen afbeelding
Erdem Altin

junior jongerenwerker
erdem@r-newt.nl

geen afbeelding
Olton Berrenstein

jongerenwerker
olton@r-newt.nl

geen afbeelding
Frederique Bindels

jongerenwerker
frederique@r-newt.nl

geen afbeelding
Semra Cetin

jongerenwerker
semra@r-newt.nl

geen afbeelding
Arshad Chedie

assistent jongerenwerker
arshadchedie@r-newt.nl

geen afbeelding
Rodgairo Dalnoot

assistent jongerenwerker
rodgairo@r-newt.nl

geen afbeelding
Marc Damen

coördinator
marc@r-newt.nl

geen afbeelding
Liesbeth Dank

telefoniste
liesbeth@r-newt.nl

geen afbeelding
Sibel Demir

Projectmedewerker R-Newt Tilburg en Dordrecht
sibeldemir@r-newt.nl

geen afbeelding
Michelle van Dommelen

medewerker R-Newt Training & Advies
michelle@r-newt.nl

geen afbeelding
Gwendelijn Emanuelson

jongerenwerker
gwen@r-newt.nl

geen afbeelding
Ted Embregts

jongerenwerker
ted@r-newt.nl

geen afbeelding
Katie Jayne Eppenhof

jongerenwerker
Katie@r-newt.nl

geen afbeelding
Karim Essaouiki

junior jongerenwerker
karim@r-newt.nl

geen afbeelding
Dalila Ferkouche

jongerenwerker
dalila@r-newt.nl

geen afbeelding
Marthe Genten

coördinator
marthegenten@contourdetwern.nl

geen afbeelding
Mano Gitz

assistent jongerenwerker
mano@r-newt.nl

geen afbeelding
Linda van de Griendt

jongerenwerker
linda@r-newt.nl

geen afbeelding
Miranda Heefer

assistent jongerenwerker
mirandaheefer@r-newt.nl

geen afbeelding
Miranda Hensen

assistent jongerenwerker
mirandahensen@r-newt.nl

geen afbeelding
Piet de Hond

jongerenwerker
piet@r-newt.nl

geen afbeelding
Salina Horvers

huishoudelijk medewerker
Berkel-Enschot | Udenhout

geen afbeelding
Oumaima Kaidi

junior jongerenwerker
oumaimakaidi@contourdetwern.nl

geen afbeelding
Fatima Karkache

jongerenwerker
fatima@r-newt.nl

geen afbeelding
Aldwin Larmonie

jongerenwerker
aldwin@r-newt.nl

geen afbeelding
Wesley van Loon

jongerenwerker
wesleyvanloon@r-newt.nl

geen afbeelding
Rogier van Luxemburg

jongerenwerker
rogier@r-newt.nl

geen afbeelding
Ricardo Makenda

junior jongerenwerker
ricardo@r-newt.nl

geen afbeelding
Rayen Martina

assistent jongerenwerker
rayen@r-newt.nl

geen afbeelding
Amine M'barki

assistent jongerenwerker
amine@r-newt.nl

geen afbeelding
Maria Melis

jongerenwerker
maria@r-newt.nl

geen afbeelding
Jacqueline van Nuenen

jongerenwerker
jacqueline@r-newt.nl

geen afbeelding
Bart Pankov

assistent jongerenwerker
bert@r-newt.nl

geen afbeelding
Clide Pinas

jongerenwerker
clide@r-newt.nl

geen afbeelding
Jacinthe Rhioui

jongerenwerker
jacinthe@r-newt.nl

geen afbeelding
Gaby Rog

jongerenwerker
gaby@r-newt.nl

geen afbeelding
Daniëlla van de Sande

jongerenwerker
daniella@r-newt.nl

geen afbeelding
Selwa Saou

jongerenwerker
selwa@r-newt.nl

geen afbeelding
Helma Schoenmakers

zakelijk leider
helma@r-newt.nl

geen afbeelding
Nina Schulte

jongerenwerker
nina@r-newt.nl

geen afbeelding
Faysal Settoute

jongerenwerker
faysal@r-newt.nl

geen afbeelding
Charles van der Smissen

assistent jongerenwerker
charles@r-newt.nl

geen afbeelding
Peter Snoeren

jongerenwerker
peter@r-newt.nl

geen afbeelding
Debbie Sondag

jongerenwerker
debbie@r-newt.nl

geen afbeelding
Kim Stienen

jongerenwerker
Kimstienen@r-newt.nl

geen afbeelding
Eric van de Ven

zakelijk leider - V39
eric@r-newt.nl

geen afbeelding
Charlotte van de Velde

jongerenwerker
Charlotte@r-newt.nl

geen afbeelding
Angelique Verhoeven

assistent jongerenwerker
angelique@r-newt.nl

geen afbeelding
Sandy Verschuren

jongerenwerker
sandy@r-newt.nl

geen afbeelding
John Winter

assistent jongerenwerker
johnwinter@r-newt.nl

geen afbeelding
Jose Witt-Weijters

huishoudelijk medewerker
V39

geen afbeelding
Latisha Yakubu

junior jongerenwerker
latisha@r-newt.nl